Studentské Křesťanské Hnutí Olomouc:)

Novinky

Víkendovka 26. - 28. února 2010 (22.2)

Jako každý rok i v tomto akademickém roce se uskuteční víkendovka SKH - tentokrát v termínu od pátku 26 do neděle 28. února 2010
Kapacita objektu je již naplněna a přihlašování na akci ukončeno. Dále v článku najdeš postupně podrobnější informace o celé akci!

KDE?
Ubytovaní budeme na hezké římskokatolické faře  v Charvátech, které jsou z Olomouce dobře dostupné.

KDY?
Příjezd v pátek, začínáme společnou večeří v 18.00 hodin, odjezd v neděli kolem 14 hodin

CO?
Připraven bude bohatý program pro ducha, duši i tělo! Budeme společně studovat knihu proroka Malachiáše, kterou nás provede Jirka Král. Nebudou chybět společné modlitby, hry, výlet, večerní "zábavný" program, čas i oddechnout a poznat nové přátele.

CENA?
Je 320,- Kč (zahrnuje ubytování a stravu na celý víkend)

UBYTOVÁNÍ?
Bude se spát na matracích na zemi, které tam jsou, ale je nutné si vzít vlastní spacák, popř. pokud možno prostěradlo. Ubytování je hezké, ale není to žádný hotel :)

JÍDLO?
Bude! :) Stravování pro nás bude zajišťovat team ze sboru St Peters Barge z Londýna, který se schází na lodi v centru Canary Wharf. Bude také možnost k anglické konverzaci s rodilými mluvčími, ale víkend je celý v češtině.

S SEBOU?
Spacák, prostěradlo, Bibli, oblečení a boty i do nepohody, přezůvky, hudební nástroje

DOPRAVA?
Ubytování je 1km od vlakové stanice Blatec
Vlak 16:30 Olomouc hl.n. → Blatec příjezd 16:41. Sraz bude v 16:15 na nádraží v hale vpravo u hlavního vchodu. Uplatníme tak skupinovou slevu. Další vlaky jedou z Ol.hl.n. předtím v 15:34, nebo potom v 17:34.

Autobus 16:10 Olomouc Tržnice → Charváty náves, příjezd 16:28. Další odjíždí z Tržnice v 17:15 a příjezd je v 17:29.

Nebo je možné dojet autem Mapa ZDE


PŘIHLÁŠKA:
Je nutné se včas přihlásit kvůli zajištění stravování a kapacitě ubytování a to zasláním e-mailu nebo SMS - Jirka Král: e-mail: jirkaskh (at) email.cz, tel. 605 773 646
V přihlášce uveďte: jméno, kontakt e-mail (popř. telefon), škola (ročník) + další informace, které pokládáte za důležité sdělit (např. speciální zdravotní potřeby, vegetariánská strava apod.)
U Jirka Vám také zodpoví případné dotazy.

Zveme všechny studenty a mladé lidi, doposud je přihlášeno přes 30 účastníků :)

 

Žádné komentáře
 
Studentské křesťanské hnutí Olomouc pořádá setkání s tématickými přednáškami, studentské bohoslužby ve spolupráci s olomouckými křesťanskými církvemi a další aktivity pro ducha, duši i tělo jako možnost alternativního trávení volného času. Kontaktní e-mail: skh (at) olomouc.cz