Studentské Křesťanské Hnutí Olomouc:)

Novinky

Křesťanství objeveno! Od nového semestru druhý běh kurzu

Během tohoto osmitýdenního kurzu budeme číst knihu Marka (také známou jako Markovo evangelium), která je historickým a pravděpodobně nejranějším dokumentem o Ježíšově životě.
Společně budeme v Bibli hledat odpovědi na otázky: Kdo byl Ježíš? Proč přišel? Co to znamená ho následovat? Ale i mnohé další, které komukoli leží na srdci.
Budeme systematicky studovat jednotlivé pasáže Markova evangelia. Proto kurz doporučuji těm, kteří mají zájem se poprvé seznámit kvalitní formou se základy učení o Ježíši Kristu. Je to také příležitost se přesvědčit, jestli nám doposud zprostředkovaná představa o křesťanství je správná tím, že sami najdeme odpovědi vlastním studiem Bible.

Kurz doporučuji i těm, kteří už jsou křesťané, ale rádi by si udělali ucelený pohled na Ježíšovu osobu přímo z Markova evangelia.
Již druhý ročník kurzu Křesťanství objeveno začíná v Olomouci 12. října 2009 v 19:00 h na ulici 17 listopadu 43 (vchod vedle S-klubu, kancelář YMCA, 1. patro)
Studijní materiály a kurz je zdarma.
Zveme všechny studenty Univerzity Palackého v Olomouci!

Kontakt a více informací:
jirkaskh@email.cz
tel.: 605 773 646
SKH Olomouc
Žádné komentáře
 
Studentské křesťanské hnutí Olomouc pořádá setkání s tématickými přednáškami, studentské bohoslužby ve spolupráci s olomouckými křesťanskými církvemi a další aktivity pro ducha, duši i tělo jako možnost alternativního trávení volného času. Kontaktní e-mail: skh (at) olomouc.cz