Studentské Křesťanské Hnutí Olomouc:)

Novinky

JIž tři roky jste o dění a akcích Studentského křesťanského hnutí v Olomouci informování prostřednictvím tohoto webu. Jelikož pomalu dozrál čas na nějakou změnu a oživení naší webové prezentace SKH můžete se těšit na web nový! Nová prezentace SKH byla spuštěna na stránkách www.skh-olomouc.cz !!!
Jelikož web ještě není úplně kompletní, budou stále v provozu i tyto stránky, ale nějnovější informace jsou již umísťovány jen na nové.
Posledni komentare
27.01.2013 10:21:18: Koralek
V úterý 11. května 2010 proběhne místo obvyklých studentských bohoslužeb jednak od 15 hodin výlet do okolí Olomouce a kdo se nemůžete zůčastnit, tak určitě alespoň dojdite na večerní SKH Garden Party, začátek v 18.30 h - a abyste měli jistotu, že trefíte, tak sraz bude na hlavním nádraží a odtud je to asi deset minut pěšky. AKTUÁLNÍ INFO A PŘIHLÁŠKA na novám webu WWW.SKH-OLOMOUC.CZ

 

Posledni komentare
08.06.2012 10:32:24: lederbug fully grasp this little one sex sites from the Web seo sem
07.06.2012 20:02:20: Return to sport after injury is very difficult, I am during and already know it very well kursy wind...

Kdo se můžete zúčastnit v pondělí 3. května 2010 majálesového průvodu, sraz je v 12 hodin u pivovaru Moritz ( Nešverova 2, za Terezskou bránou), kdo nestíháte, tak ve 12:30 hod na Horním náměstí, nejpozději však před 13h.
A kdo nestíhá průvod, tak nás přijdtě podpořit během festivalu a kouknout se na náš stánek na nádvoří Zbrojnice UP.
Více info u Kuby na mailu: sworka@email.cz

Hostem bude tentokrát Lenka Pyszková, začátek v tradičních 19.00 h v prostorách CB na ul. Mariánská 3. Podělí se s námi nejen o své zkušenosti ze služby v Africe...
Další věcí, která doznává po třech letech změny, je logo Studentského křesťanského hnutí v Olomouci. Motivem starého i nového je stále rybka.
Studentům nejstarší moravské univerzity dlouhou dobu chyběl jejich tradiční svátek majáles. Svátek, který by pořádali studenti pro studenty a jenž by na akademickou půdu vrátil zpět tradici této májové oslavy. V pondělí 3. května 2010 od 14 hodin začnou posluchači s přepisováním této historie: nádvoří Tereziánské zbrojnice na Biskupském náměstí a další místa univerzity budou po dlouhé době hostit majáles, který nabídne nejen volbu krále majálesu a tradiční průvod v maskách, ale i bohatý doprovodný program. Záštitu nad akcí převzal rektor Univerzity Palackého prof. RNDr. Miroslav Mašláň, CSc. Univerzita pak iniciativu studentů podpořila i finančně.
Seminar_-_prihlaska_+_info.doc, (1002kB)
Více informací najdete v přiloženém souboru.
Příští týden v úterý se uskuteční další studentská bohoslužba na obvyklém místě  (Církev bratrská, Mariánská ul. 3) obvyklém čase, tj. 19.00 h :o) Kázat tentokrát bude Jirka Král. Po bohoslužbách bude jako vždy připravena čajovna.
Společné modlitby jsou již v 18.30 h v mísnosti "čajovny".
Krátký rozhovor s Jirkou Králem nejen o jeho službě ve Studentském Křesťanském Hnutí v Olomouci si můžete přečíst v následujícím příspěvku. V tomto semestru bude na studentských bohoslužbách Jirka kázat ještě v úterý 30. března a 13. dubna 2010.

Worship festival ve Vsetíně

wf2010.jpg

Pozvánka na Worship festival 19 a 20. března 2010.

1  
2  
3  
..  
10  
 
Studentské křesťanské hnutí Olomouc pořádá setkání s tématickými přednáškami, studentské bohoslužby ve spolupráci s olomouckými křesťanskými církvemi a další aktivity pro ducha, duši i tělo jako možnost alternativního trávení volného času. Kontaktní e-mail: skh (at) olomouc.cz