Studentské Křesťanské Hnutí Olomouc:)

Kudy se dostanu...?

Prostory Církve bratrské (v budoucnu snad i  Studentské centrum SKH)

Většina setkání SKH  se konají  v prostorách církve bratrské na ulici Mariánská 3. Ulice Mariánská je spojnicí mezi Biskupským náměstím (Zbrojnice) a náměstím Republiky. Budova se nachází naproti poště. Nejbližší zastávkou tramvaje je Náměstí republiky, kam se dostaneš tramvají č. 2, 4 a 6.
Vchod je dveřmi v hnědých vratech, tak stačí směle vstoupit a jít stále rovně...

Evangelický kostelV období říjen až prosinec 2008 bude v prostorách kostela ČCE probíhat pouze předvánoční studentská bohoslužba 16.12.2008!

Cesta pěšky
Asi 4 minuty pohodlné chůze od hlavního areálu VŠ kolejí na Tř. 17. listopadu. Buď proti proudu řeky Moravy po stezce na jejím pravém břehu nebo po Husově ulici, která je pokračováním Třídy 17. listopadu za Žižkovým náměstím.

Cesta hromadnou dopravou
Nejbližší zastávka tramvaje je "Žižkovo náměstí" (tramvaj číslo 2, 4, 6). Hned u kostela je také zastávka autobusu  "U Bristolu" (linky 14, 703, 770), nedaleko je také zastávka "Třída 17. listopadu" (linky 20, 22, 41). Jízdní řády a další informace o MHD lze nalézt na www.dpmo.cz .

 

Cesta na kole
Evangelický kostel leží přímo na cyklostezce, která vede po pravém břehu řeky Moravy. Cykloprůvodce Olomoucí lze nalézt na stránkách Olomouckých kolařů.

 

Cesta autem
Viz mapka. Parkovat lze na Husově ulici, případně v ulici Na Letné. Naopak nelze vjíždět do Blahoslavovy ulice (zákaz vjezdu mimo dopravní obsluhu a cyklisty).

Vchod
Na studentské bohoslužby se chodí vstupem z Husovy ulice (naproti restauraci Bristol), ale vše bude vždy označeno, takže určitě trefíš!

Větší rozlišení mapy otevřít ZDE          Zobrazit cestu z kolejí

Mapa je optimalizována pro prohlížeč Mozilla Firefox 5.1
 
Studentské křesťanské hnutí Olomouc pořádá setkání s tématickými přednáškami, studentské bohoslužby ve spolupráci s olomouckými křesťanskými církvemi a další aktivity pro ducha, duši i tělo jako možnost alternativního trávení volného času. Kontaktní e-mail: skh (at) olomouc.cz